kandydatów

Etat Sekretarka (Zespół Samorządowo-Organizacyjny)

Firma: Związek Rzemiosła Polskiego miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8206935, z dnia 2023-04-27

Związek Rzemiosła Polskiego (ZRP) – krajowa organizacja samorządu gospodarczego rzemiosła zatrudni osobę na stanowisko:

Sekretarka (Zespół Samorządowo-Organizacyjny)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie sekretariatu
  • Wsparcie dla dyrektora generalnego oraz Prezesa i członków Zarządu
  • Obsługa kancelaryjna Biura ZRP
  • Organizacja delegacji i podróży służbowych, krajowych i zagranicznych
  • Przygotowywanie i udział w obsłudze spotkań wewnętrznych
  • Prowadzenie spraw związanych z reprezentacją zewnętrzną
  • Stała współpraca z organami statutowymi, komórkami organizacyjnymi ZRP oraz organizacjami członkowskimi
  • Zbieranie danych, ich analiza, raportowanie, tworzenie pism, prezentacji oraz podsumowań
  • Obsługa procesów dotyczących przyznawania i przekazywania odznaczeń wewnątrz organizacyjnych
  • Redagowanie pism związanych z pracą biura/zarządu
  • Przyjmowanie i udzielanie informacji interesantom ZRP
  • Prowadzenie kalendarza spotkań (współpraca ze wszystkimi komórkami ZRP)
  • Wsparcie w prowadzeniu profili ZRP w mediach społecznościowych
  • Wsparcie w zamieszczaniu treści na stronie internetowej ZRP

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane prawo, zarządzanie, socjologia, HR
  • Znajomość języków: język angielski co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Komunikatywność, nienaganna kultura osobista, doskonała organizacja własnej pracy radzenie sobie ze stresem i presją czasu, samodzielność, sumienność i dokładność

Oferujemy

  • Umowę o pracę; zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia umowy
  • Stałą i ciekawą pracę
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Rozwój zawodowy