kandydatów

Etat Koordynator Serwisu

Firma: Formanway miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy z obszaru HVAC, poszukujemy osoby na stanowisko

Koordynator Serwisu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 60/2023
Zadania:
  • Dysponowanie pracą podległej grupy serwisantów (przydzielanie zadań, planowanie prac, stały kontakt z Technikami Serwisu) a także współpraca z podwykonawcami,
  • Aktywowanie projektów na podstawie otrzymanych zamówień po weryfikacji pod kątem finansowym i wykonawczym, a także umawianie wizyt serwisowych w oparciu o dostępność: części, technicznych możliwości na obiekcie wraz uwzględnieniem i sprawdzeniem zagrożeń na obiekcie,
  • Wypełnianie druków awizacyjnych i środowiskowych zgodnie z wytycznymi Klienta,
  • Weryfikacja ważności uprawnień i certyfikatów podległej grupy serwisantów i planowanie niezbędnych szkoleń/kursów w razie potrzeby,
  • Współpraca z koordynatorami techników w zakresie utrzymania certyfikatów na narzędzia serwisantów oraz wyposażenia pojazdów serwisowych,
  • Weryfikacja zaleceń powykonawczych z kart pracy, zamykanie projektów i weryfikacja kosztów,
  • Wystawianie faktur VAT, korekt, faktur przedpłatowych, pro-form zgodnie z ustawami i wytycznymi działu finansowego oraz przekazywanie dokumentów do wysyłki,
  • Przyjmowanie zgłoszeń o awariach i wezwaniach,
  • Prace administracyjne związane uzupełnianiem danych w narzędziach do zarządzania pracą techników,
  • Zarządzanie umowami serwisowymi, obsługa i monitorowanie prac w systemie (planowanie i rozliczenia),
  • Raportowanie i kontrola nad planowanym przychodem z realizowanych projektów w danym okresie rozliczeniowym,
  • Współpraca i utrzymanie dobrych relacji z klientami oraz nadzorowanie procesu reklamacji,
  • Koordynowanie dostaw i wysyłek części w granicach i poza granicami UE,
  • Wykonywanie raportów z prac gwarancyjnych,
  • Zakładanie CN’ek do wyjazdów awaryjnych,
  • Raportowanie w BDO przekazywanych odpadów,
  • Raportowanie wprowadzenia do obrotu czynnika chłodniczego w systemach wewnętrznych oraz bazie SZWO,
  • Ścisła współpraca z lokalnym magazynem, bieżąca weryfikacja stanów magazynowych
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe lub w trakcie studiów),
  • Doświadczenie w pracy w koordynacji serwisu minimum 2 lata,
  • Atutem będzie wiedza z obszaru chłodnictwa,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów (praca pod presją czasu),
  • Asertywność,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność współpracy z ludźmi na różnych poziomach organizacji,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Dobra znajomość programów MS Office (Excel, Word, outlook, PP) i umiejętność szybkiego uczenia się nowych programów.
Firma oferuje:
  • Pracę w stabilnej firmie z międzynarodową renomą,
  • Umowę na zastępstwo na 12 miesięcy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Współpraca z doświadczonym zespołem w branży,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dostęp do programu Wsparcia dla Pracowników,
  • Możliwość zdobywania i pogłębiania wiedzy technicznej
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.