kandydatów

Etat Senior Project Manager

Firma: IT CONNECT Sp. z o.o. (Sp.k.) miejsce pracy: Warszawa

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!

Senior Project Manager

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1751] K

Zadania:
  • Transwersalne zarządzanie portfelem projektów w BI
  • Koordynacja roadmapy projektów w BI
  • Zarządzanie komunikacją projektową (także eskalacjami) w ramach portfela, obsługa wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy, a także kierownictwa wyższego szczebla,
  • Raportowanie postępów prac
  • Identyfikacja i zarządzanie ryzykiem w ramach portfela projektów
  • Współpraca z właścicielami produktów w BI oraz z przedstawicielami z innych obszarów biznesowych (Marketing, Sprzedaż, Finanse, Sieć, IT)
  • Punkt kontaktu i wiedzy dla realizowanych projektów
  • Odpowiedzialność i podejmowanie decyzji o gotowości BI do przejścia projektów/produktów projektów na dalsze etapy realizacji
  • Kierowanie Projektami w obszarze BI realizowanych we współpracy z innymi obszarami (w tym projektów międzynarodowych)
  • Zarządzanie pełnym cyklem życia projektów, od koncepcji po realizację i wdrożenie
  • Zarządzanie zmianami harmonogramowymi
  • Zarządzanie zespołem projektowym
  • Zarządzanie kosztami projektu
  • Analiza raportów/postępu prac
Wymagania:
  • Min. 5-cio letnie doświadczenie w realizacji projektów, programów
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne – formułowania jasnych i zwięzłych komunikatów do materiałów decyzyjnych (dostosowanie języka komunikacji i dobór informacji do poziomu zarządczego) oraz komunikacji wewnątrz organizacji
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności przywódcze, zdolności negocjacyjne
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Ponadprzeciętne umiejętności organizacyjne, pozwalające planować i realizować zadania
  • Umiejętność przygotowania materiałów projektowych (raporty, prezentacje, notatki, analizy itp.)
  • Otwartość na niestandardowe rozwiązania stosowane w programach strategicznych i transformacyjnych, kreatywność i elastyczność w działaniu
  • Nastawienie na samodzielność i doskonalenie jakości i procesów, szczególnie dotyczących metodyki oraz samego zarządzania projektami
  • Dobra znajomość MS Project / Project Libre, Power Point
  • Gotowość do pracy w modelu hybrydowym (2 dni z biura, 3 dni zdalnie)

Dodatkowe atuty

  • Certyfikat z metodologii zarządzania projektami np. AgilePM, PMP, PRINCE2, MSP
  • Podstawowa znajomość baz danych (w tym SQL)
  • Podstawowa znajomość narzędzi wizualizacyjnych (np. Power BI)
  • Doświadczenie w pracy w Project Management Office;
  • Mile widziana ogólna znajomość architektury systemów i procesów informatycznych w firmach telekomunikacyjnych
Oferujemy:
  •  Pracę dla jednego z liderów branży telekomunikacyjnej
  • Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów technologicznych
  • Duże pole do wdrażana własnych pomysłów
  • Długotrwałe zatrudnienie
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”