kandydatów

Etat Administrator Systemów Windows

Firma: LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Administrator Systemów Windows
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: TI/04/2023
Wymagania:
  • Wymagane doświadczenie w administrowaniu oraz praktycznej znajomości zagadnień:
  • Windows Server;
  • Active Directory;
  • Usługi Office365 (Exchange Online, Sharepoint, Teams);
  • Usługa DNS, DHCP;
  • Azure Active Directory;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Komunikatywność.
Mile widziane:
  • Tworzenie skryptów PowerShell;
  • Znajomość platformy wirtualizacyjnej VmWare;
  • Znajomość zagadnień sieciowych.
Zadania:
  • Administracja rodziną systemów Windows oraz usługami na nich opartymi (DNS, DHCP, FileServer, CA, IIS, PrintServer, SQL);
  • Administracja usługą Active Directory;
  • Administracja usługami Office365 (Exchange Online, Sharepoint, Teams, OneDrive);
  • Wspieranie I Linii Wsparcia w codziennych obowiązkach.
Dołączając do nas, możesz liczyć na:
  • Budowanie swojego doświadczenia w ciekawej branży;
  • Kompleksowe projekty w złożonej organizacji;
  • Elastyczne formy zatrudnienia;
  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym preferencyjne ceny biletów lotniczych.
www.lotams.com
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C, 02-146 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRK, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 175 470 063,60 zł zł, NIP: 522-294-67-95, REGON: 142321116 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i CV w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.