kandydatów

Etat Logistyk / Spedytor kolejowy

Firma: UP Trading miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8214417, z dnia 2023-05-04

UP Trading

Logistyk / Spedytor kolejowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sporządzanie i uzgadnianie z PKP Cargo miesięcznych planów przewozowych w imporcie i eksporcie;
  • Przygotowywanie i wysyłanie zamówień na wagony; Monitorowanie ruchu wagonów w Polsce;
  • Kontrola terminowości dostaw wagonów do załadunku, rozładunku i przeładunku;
  • Kontakt z terminalami w sprawie załadunku/rozładunku/przeładunku wagonów;
  • Przygotowywanie dokumentów do odprawy weterynaryjnej i celnej towarów w imporcie i eksporcie;
  • Przygotowanie dokumentów przewozowych.

Wymagania

  • Znajomość krajowych i międzynarodowych przepisów dotyczących przewozu towarów koleją;
  • Doświadczenie w przewozie towarów koleją od co najmniej 2 lat;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1;
  • Wielozadaniowość;
  • Precyzyjność i wytrwałość.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, posiadanego doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji.