kandydatów

Etat Mechanik / Serwisant

Firma: ForManWay miejsce pracy: Warszawa

Klient ForManWay poszukuje osoby na stanowisko:

Mechanik / Serwisant
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 61/2023
Zakres obowiązków:
  • Diagnostyka i naprawa układów elektrycznych, elektronicznych, hydraulicznych maszyn takich jak podnośniki koszowe, mini żurawie, ładowarki teleskopowe
  • Usuwanie awarii i serwis maszyn w siedzibie firmy i u Klienta
  • Bieżąca konserwacja urządzeń
  • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum techniczne o specjalizacji: Mechanika, Elektromechanika, Elektryka, Automatyka, Budowa maszyn
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, hydraulicznych
  • Prawo jazdy kategorii B, mile widziane B+E
Firma oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Godziny pracy: 8:00 – 16:00
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.