Etat Specjalista w Dziale Administracyjno – Gospodarczym Kampusy WUM

Firma: Warszawski Uniwersytet Medyczny miejsce pracy: Warszawa

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Specjalista w Dziale Administracyjno – Gospodarczym Kampusy WUM

Nr ref.: ABP/1210- 29 /2023
Główne zadania:
  • uczestniczenie w przygotowywaniu planów rzeczowo-finansowych dla zadań realizowanych przez Dział oraz zgłaszanie potrzeb w tym zakresie;
  • sporządzanie i kompletowanie dokumentacji do zawierania umów z wykonawcami;
  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do udzielenia zamówienia publicznego;
  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do udzielenia zamówień o wartości poniżej 30 tysięcy euro;
  • prowadzenie rejestru dokumentów przychodzących i wychodzących, rejestru zleceń, rejestru umów prowadzonych przez Dział, rejestru umów zleceń;
  • bieżąca współpraca z Działem Finansowym w zakresie obiegu faktur;
  • prowadzenie rejestru faktur otrzymanych z Działu Finansowego;
  • sprawdzanie faktur pod względem merytorycznym i rachunkowym oraz zgodności z zawartymi umowami;
  • przypisywanie do faktur właściwych numerów umów oraz wniosków elektronicznych;
  • wprowadzenie faktur do systemu finansowo-księgowego Simple ERP;
  • wystawienie w systemie Simple ERP faktur dla firm wynajmujących powierzchnie w budynkach Uczelni;
  • aktualizacja wskaźników służących do rozliczeń podatku VAT związanych ze zmianami powierzchni w obiektach Uczelni;
  • nadzór nad realizacją umów najmu, dzierżawy, sprzątania, ochrony itp. zawartych z podmiotami zewnętrznymi.
  • sporządzanie deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
Wymagania kwalifikacyjne:
  • wykształcenie minimum średnie ekonomiczne,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale administracyjno-księgowym,
  • sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność,
  • biegła znajomość obsługi programu MS Office (Excel, Word)
Mile widziane kwalifikacje:
  • znajomość systemów finansowo-księgowych, a w szczególności systemu Simple ERP,
  • doświadczenie w pracy w szkole wyższej
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej;
  • elastyczny czas pracy;
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim;
  • bogaty pakiet socjalny, m.in.: dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla pracownika i dzieci;
  • systemy premiowe i trzynastą pensję;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.