kandydatów

Etat Doradca Kariery

Firma: Akademia Leona Koźmińskiego miejsce pracy: Warszawa

Akademia Leona Koźmińskiego jest szkołą wyższą o szerokim profilu biznesowym (zarządzanie, finanse i ekonomia, prawo), uznawaną wg dziennika „Financial Times” za najlepszą szkołę biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. ALK jest również liderem rankingu uczelni ekonomicznych w Polsce wg „Perspektyw” i od wielu lat zajmuje I miejsce wśród szkół niepublicznych. ALK posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe – tzw. „potrójną koronę”: EQUIS, AMBA i AACSB, którą ma zaledwie 6 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University. ALK jest pierwszą i jak do tej pory jedyną uczelnią w Polsce z wyznaczonymi celami zrównoważonego rozwoju ONZ.

Akademia Leona Koźmińskiego prowadzi rekrutację na stanowisko:

Doradca Kariery
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 19/ADM/BKWO/23

Biuro Karier i Współpracy z Otoczeniem

Główne obowiązki:
  • prowadzenie doradztwa / coachingu kariery: indywidualnego i grupowego,
  • prowadzenie szkoleń i warsztatów rozwojowych dla studentów i absolwentów,
  • współpraca z partnerami biznesowymi Uczelni przy organizacji wydarzeń karierowych dla studentów,
  • udział w wydarzeniach organizowanych przez Biuro Karier i Współpracy z Otoczeniem.
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń i/lub działań z obszaru doradztwa kariery/coachingu,
  • wykształcenie wyższe; preferowany profil wykształcenia na kierunkach: zarządzanie, psychologia, socjologia, doradztwo zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami rozwojowymi tj. FRIS lub Gallup,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – preferowany poziom (B2),
  • zdolność do budowania efektywnych relacji oraz wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – możliwość pracy hybrydowej,
  • elastyczność w wyborze kierunków działań oraz możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach wizyt studyjnych,
  • dostęp do oferty szkoleń i studiów ALK na atrakcyjnych warunkach,
  • udział w szkoleniach, kursach języka angielskiego i możliwość rozwoju zawodowego,
  • dołączenie do zespołu, który lubi ze sobą pracować,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej.
Informujemy, że przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Akademię Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, 03-301 Warszawa, Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez Akademię Leona Koźmińskiego, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.