kandydatów

Etat Informatyk / Specjalista ds. Comarch ERP Optima / XL

Firma: ITEGER Sp. z o. o. miejsce pracy: Warszawa

W związku z dużą ilością zleceń IT w zakresie rozwiązań Comarch ERP rozbudowujemy nasze struktury.

Jesteśmy docenianymi ekspertami informatyki w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, świadczyć o tym mogą referencje nasze i naszych klientów. Wszyscy nasi pracownicy to specjaliści z zakresu IT co poparte jest licznymi certyfikatami MCP, MCITP, MCTS. Dostarczamy kompletne rozwiązania począwszy od rozwiązań infrastrukturalnych takich jak serwery, macierze, poprzez zaawansowane oprogramowanie COMARCH ERP a na rozwiązaniach analitycznych kończąc. Nasza oferta skierowana jest dla mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Jesteśmy również lokalnymi "patriotami" a w biznesie wyznajemy jedną jedyną zasadę..."WIN-WIN".

Sprawdź ranking partnerów Comarch, jesteśmy w TOP Polska i posiadamy tytuł Partnera Roku Comarch 2022. Rozwijaj się razem z nami.

Informatyk / Specjalista ds. Comarch ERP Optima / XL
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków do realizacji:
  • Wdrażanie i utrzymywanie systemów Comarch u Klientów,
  • Praca zdalne na rozwiązaniach Comarch oraz wyjazdy do firm obsługiwanych w zakresie it/erp
  • Uczestniczenie w rozwoju oddziału Bytom firmy ITEGER,

Godziny pracy: 8:00 – 16:00, Poniedziałek - Piątek

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe informatyczne,
  • doświadczenie w pracy z systemami Comarch ERP Optima lub XL,
  • znajomość systemów MS Windows Serwer,
  • znajomość procesów biznesowych w obszarze ERP,
  • samodzielność, pomysłowość,
  • dobra organizacja pracy,
Oferujemy:
  • pracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
  • atrakcyjny system motywacyjny powiązany z realizacją założeń budżetowych,
Dołącz do ITEGER i skorzystaj z:
  • autoryzowanych szkoleń w Comarch zakończonych certyfikatami,
  • pakietu Multisport,
  • siły rozwoju kariery w Grupie Kapitałowej wielu spółek.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-05-2023
Wyświetleń: 57