kandydatów

Etat Pracownik działu ładunków zbiorczych

Firma: DSPL Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Polska firma transportowa "DSPL Sp. z o.o." zatrudni:

Pracownik działu ładunków zbiorczych
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • poszukiwanie potencjalnych klientów zagranicznych, przyjmowanie zgłoszeń przychodzących, negocjowanie, uczestnictwo w targach branżowych;
  • zawieranie umów, prowadzenie klienta podczas całego transportu;
  • rozwój i utrzymanie stałych klientów;
  • radzenie sobie z wierzytelnością
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe;
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • kompetentna mowa ustna i pisemna.
Dla nas ważne:
  • jesteś towarzyski, odpowiedzialny i nastawiony na wyniki;
  • masz aktywną pozycję życiową, umiesz przekonywać i pracować z zastrzeżeniami;
  • lubisz rozwiązywać trudne zadania. Twój cel: odnieść sukces i osiągnąć sukces w zawodzie.
Warunek:
  • wysoki poziom dochodów (miesięczne wynagrodzenie stałe + część zmienna);
  • oficjalne zatrudnienie + pakiet socjalny.
Oferujemy:
  • stanie się częścią międzynarodowej firmy o światowej renomie;
  • możliwość współpracy z dużymi klientami zagranicznymi,
  • prowadzenie dużych projektów, możliwość wyjazdów służbowych za granicę;
  • wysoki dochód, na który możesz bezpośrednio wpływać;
  • szkolenia firmowe pracowników (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, system mentoringu) ;
  • imprezy firmowe (dzień kierowcy, Sylwester, spływ kajakowy);
  • nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego i osobistego!

Jeśli lubisz rozwiązywać trudne zadania i dążysz do sukcesu w logistyce-chętnie Cię poznamy!