kandydatów

Etat Specjalista ds. eksploatacji stacji (k/m)

Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. miejsce pracy: Warszawa

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. eksploatacji stacji (k/m)

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: DE/WEW/S1/05(1)/23

Podstawowy zakres obowiązków:

  • prowadzenie eksploatacji aparatury pierwotnej NN oraz transformatorów mocy
  • nadzorowanie wykonawstwa prac na stacjach NN przez wykonawców zewnętrznych
  • okresowa ocena oraz bieżąca kontrola stanu technicznego obiektów sieci przesyłowej
  • uczestnictwo w procesach likwidacji skutków awarii
  • właściwe dokumentowanie wykonanych zabiegów eksploatacyjnych w funkcjonujących w spółce systemach informatycznych
  • prowadzenie bieżącego usuwania usterek/awarii urządzeń i systemów na stacjach
  • dbanie o aktualność dokumentacji w zakresie eksploatowanych urządzeń
  • stałe samokształcenie i samodoskonalenie swoich umiejętności oraz udział w szkoleniach
  • wypełnianie innych czynności zleconych przez bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w zakresie eksploatacji aparatury pierwotnej NN
  • znajomość języka angielskiego na poziomie - B1 - Intermediate
  • uprawnienia "E" i/lub "D" powyżej 1kV
  • znajomość budowy stacji elektroenergetycznych
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność pracy pod presją czasu, praca w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia