kandydatów

Etat Kupiec

Firma: Formanway miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkującej odzież dla służb mundurowych, szukamy osoby na stanowisko:

Kupiec
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 62/2023
Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych dostawców materiałów i dodatków krawieckich na terenie UE
  • Negocjacja cen
  • Udział w targach branżowych
  • Realizacja zamówień na potrzeby działu sprzedaży
  • Praca ze specyfikacjami technicznymi
  • Reagowanie na bieżące trudności i proponowanie rozwiązań
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji
  • Raportowanie działań zakupowych
  • Ocena dostawców
Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży odzieżowej (mile widziane: umundurowanie wojskowe)
  • Znajomość rynku dostawców na terenie Europy (z obszaru zakupów półproduktów tekstylnych i dodatków) – warunek konieczny
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, poziom min. B2+
  • Praktyczna  znajomość MS Office (Word, Excel, PPT)
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji
  • Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Silna orientacja na realizację celów
  • Komunikatywność i wysoka motywacja do pracy
  • Samodzielność, dokładność, zaangażowanie
  • Pozytywna energia ;)
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Elastyczne formy zatrudnienia: Umowa o Pracę lub B2B
  • Pracę stacjonarną (biuro na Żoliborzu) połączoną z pracą zdalną
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w międzynarodowych projektach
  • Przyjazną atmosferę
Etapy procesu rekrutacyjnego:
  • Telefoniczna rozmowa z rekruterem z ForManWay
  • Spotkanie z bezpośrednim przełożonym
  • Decyzja ;)
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.