kandydatów

Etat Księgowy / Księgowa

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowy / Księgowa
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • stała współpraca z firmami (spółki prawa handlowego, fundacje, stowarzyszenia) w zakresie zagadnień związanych z ich bieżącą działalnością
  • ewidencja dokumentów księgowych w programie finansowo-księgowym Comarch Optima, analiza zapisów księgowych, uzgodnienia kont rozrachunkowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych oraz VAT
  • kompleksowym prowadzenie ksiąg rachunkowych obsługiwanych firm
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • udokumentowana wiedza z zakresu rachunkowości i podatku
  • umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych z zakresu PDOP oraz VAT
  • umiejętność współpracy z wymagającym klientem
  • wymagana bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima
Oferujemy:
  • umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenie zawodowego
  • prace poniedziałek – piątek w godz. 8:00 - 16:00
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku