kandydatów

Etat Specjalista ds. Operacji Finansowych

Firma: PLAY miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Operacji Finansowych
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Księgowanie faktur zakupowych krajowych i zagranicznych
  • Wystawianie faktur sprzedażowych krajowych i zagranicznych
  • Obsługa płatności krajowych i zagranicznych
  • Księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych
  • Rozliczanie kontrahentów krajowych i zagranicznych (ręczne i automatyczne)
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z obsługiwanymi kontrahentami
  • Wystawianie refaktur
  • Kontrola i rozliczanie kont księgi głównej
  • Przygotowywanie raportów do GUS i innych wg. potrzeb
  • Udział w projektach wewnętrznych.

Szukamy Ciebie, jeżeli:

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość lub pokrewne)
  • Znasz podstawy księgowości i zasady rozliczeń
  • Znasz mechanizmy prowadzenia rozliczeń sprzedaży z kontrahentami
  • Cechuje Cię samodzielność, komunikatywność i dyskrecja
  • Dobrze czujesz się w pracy zespołowej
  • Znasz podstawy Ustawy o Rachunkowości
  • Dodatkowym atutem będą: znajomość programu księgowego SAP oraz handlowego Softlab.
Zobacz jak wygląda praca w Play:
  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny
    Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną