kandydatów

Etat Product Manager - Branża HVAC (lub pokrewne)

Firma: WBS Sp. z o.o. miejsce pracy: Ostrołęka

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy handlowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Product Manager - Branża HVAC (lub pokrewne)

Miejsce pracy: Ostrołęka (woj. mazowieckie) możliwość pracy hybrydowej

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Zarządzanie produktami z kategorii HVAC (klimatyzacja, pompy ciepła, maty grzewcze).
  • Kreowanie produktu spełniającego potrzeby i preferencje grupy docelowej klientów.
  • Współtworzenie strategii rozwoju kategorii produktowej.
  • Planowanie strategii sprzedaży (wszystkie procesy związane z wprowadzeniem produktu na rynek).
  • Bezpośredni kontakt z dostawcami, negocjacja warunków handlowych (fabryki w Chinach).
  • Zarządzanie importem, zakupami oraz dystrybucją.
  • Analiza rynku i konkurencji.
  • Współtworzenie polityki cenowej.
  • Selekcja produktów do oferty, ustalanie specyfikacji technicznej, komplementowanie dokumentacji.
  • Pośrednia realizacja założonych celów handlowych/ odpowiedzialność za generowanie określonego zysku ze sprzedaży.
  • Prowadzenie szkoleń produktowych.
  • Zlecanie wykonania oprawy marketingowej produktu.
Wymagania:
  • Znajomość zarządzania kategorią produktową (mile widziana osoba z branży HVAC).
  • Umiejętność zarządzania procesami.
  • Wiedza techniczna (zakres: klimatyzacja, podłączenia klimatyzacji/ parametry techniczne).
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń.
  • „czucie branży” – śledzenie nowinek technicznych/ znajomość rynku HVAC.
  • Myślenie analityczne, zadaniowość.
  • Poczucie odpowiedzialności, chęć ciągłego rozwoju.
  • Kompetencje miękkie – umiejętności komunikacyjne.
  • Angielski B2 komunikatywny (mowa + pismo).
  • MS Office.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Umowa o pracę.
  • Premia od sprzedaży.
  • Możliwość pracy hybrydowej/ delegacji służbowych.
  • Zniżki na firmowe produkty.
  • Prywatna opieka medyczna PZU.
  • Owocowe środy.
  • Upominki okazjonalne.
  • Spotkania integracyjne.
  • Bezpłatna biblioteka pracownicza.
  • Firmowa liga siatkarska – dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Możliwość ubiegania się o dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Narzędzia pracy – laptop, telefon służbowy.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma WBS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci