Etat Kierownik Działu Obsługi Sklepów Wielkopowierzchniowych

Firma: Ekotrade Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Firma EKOTRADE została założona w 1991 roku przez Jacka Jerschinę. Działa na rynku ogólnopolskim i jest jednym z liderów branży ochrony. EKOTRADE to bogate doświadczenie, zasób wiedzy oraz najwyższa jakość usług oferowanych na rynku co potwierdzają przyznane nam certyfikaty, dyplomy i listy polecające od naszych partnerów handlowych.

Kierownik Działu Obsługi Sklepów Wielkopowierzchniowych
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków poszukiwanego Menadżera:
  • Nadzór nad jakością realizacji usług ochrony fizycznej realizowanej na rzecz sklepów wielkopowierzchniowych.
  • Szkolenia kluczowej kadry wykonawczej, w tym osób bezpośrednio nadzorujących usługę w zakresie osiągania standardów jakościowych oraz utrzymywania efektywności.
  • Prowadzenie statystyk i analiz służących podnoszeniu jakości i efektywności świadczonych usług.
  • Nadzór nad nowymi wdrożeniami.
  • Reprezentowanie Spółki w zakresie bezpośredniej współpracy z przedstawicielami Zarządów lub Działów Bezpieczeństwa Klienta.
Wymagania:
  • Doświadczenie (minimum 5 lat) poparte doskonałą znajomością specyfiki zarządzania usługami ochrony fizycznej realizowanymi na rzecz sklepów wielkopowierzchniowych (mile widziane wielkopowierzchniowe sklepy  z sektora budowlanego i wyposażenia wnętrz).
  • Wpis na KPOF.
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń kadry wykonawczej w tym Dowódców, Operatorów monitoringu CCTV oraz osób koordynujących świadczenie usług w poszczególnych sklepach.
  • Umiejętności analityczne, dobra znajomość pakietu Office.
Oferujemy:
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w stabilnej i dojrzałej organizacji.
  • Świetną atmosferę pracy.