kandydatów

Etat Administrator aplikacji IT (k/m)

Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Administrator aplikacji IT (k/m)

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Nr Ref.: DT/WUA/SS2/05/23

Osoba na proponowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrację kluczowymi aplikacjami przedsiębiorstwa, udział w projektach rozwojowych i nadzór nad sprawnością eksploatacyjną administrowanych systemów.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • administracja systemami informatycznymi
  • utrzymanie i mikro-rozwój dostarczanych usług informatycznych
  • zarządzanie bieżącymi zmianami w systemach IT
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników aplikacji
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami
  • analiza i rozwiązywanie incydentów (II linia)
  • udział w projektach rozwojowych

Nazwa stanowiska w umowie: Specjalista (Wydział Utrzymania Aplikacji)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie informatyczne bądź pokrewne)
  • wiedza z zakresu budowy systemów informatycznych
  • umiejętność planowania, samodzielna organizacja pracy, dobre zdolności komunikowania się z zespołem i klientem wewnętrznym
  • podstawy języka SQL, PL/SQL lub T-SQL
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji i obsługę zgłoszeń serwisowych

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość systemów kontroli wersji oprogramowania (np. GIT)
  • konteneryzacja
  • Python podstawy
  • doświadczenie w Administracji M365 (lub składowych M365)
  • doświadczenie w administracji systemami typu SCADA
  • znajomość procesu dewelopmentu aplikacji, podstawy dewelopmentu
  • znajomość dowolnego systemu ERP
  • doświadczenie w konfiguracji procesów workflow

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia