kandydatów

Etat Konsultant MS Dynamics 365 Business Central

Firma: H+H Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

H+H Polska Sp. z o.o. należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

Konsultant MS Dynamics 365 Business Central
miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Aktywny udział w pracach rozwojowych systemu MS Dynamics 365 Business Central w H+H Polska oraz w innych krajach Grupy H+H;
  • Bieżąca współpraca z zewnętrznymi konsultantami z Polski i zagranicy;
  • Testowanie i wspieranie biznesu w testowaniu oraz rozwoju systemu w Polsce i w Grupie;
  • Codzienne wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu bieżących problemów;
  • Tworzenie i rozwijanie interfejsów pomiędzy BC a innymi systemami;
  • Pełnienie roli konsultanta pomiędzy biznesem a IT;
  • Współadministrowanie i utrzymanie systemu BC po wdrożeniu (wspólny system dla całej grupy H+H).

Wymagania

  • Doświadczenie z systemem MS Dynamics 365 Business Central ze szczególnym uwzględnieniem modułu księgowego i produkcyjnego;
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (codzienna praca w ramach Grupy H+H oraz zagraniczną firmą wdrożeniową);
  • Znajomość baz danych, w szczególności MS SQL i Azure MS SQL MI (administracja, umiejętność wykonywania zapytań);
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność współpracy z biznesem i zrozumienia potrzeb biznesowych oraz przełożenia ich na rozwiązania informatyczne;
  • Dobra organizacja pracy własnej, zgodnie z założonymi harmonogramami i budżetem;
  • Asertywność w prowadzeniu projektów oraz inicjatywa w działaniu.

Mile widziane

  • Znajomość Basware i/lub innych systemów biznesowych.
Oferujemy
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę sportową;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych;
  • Naukę języka angielskiego;
  • Szkolenia.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."