kandydatów

Etat Kierownik ds. Kontaktu z Inwestorem – branża PPOŻ

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy:

Kierownik ds. Kontaktu z Inwestorem – branża PPOŻ
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • bezpośredni i bieżący rozwój relacji inwestorskiej
  • współpraca przy planowaniu harmonogramu budowy
  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy
  • prowadzenie rozliczeń inwestycji
  • regularna obecność na terenie inwestycji na terenie całego kraju, głównie w województwie mazowieckim i Polsce Centralnej
  • przeprowadzanie szkoleń BHP dla brygadzistów oraz nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • ścisła współpraca z brygadzistami
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne zdobyte na wybranym kierunku (Inżynieria Środowiska, Inżynieria Komunalna lub podobne)
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń
  • gotowość do delegacji na terenie całej Polski 2-3 dni w tygodniu
  • gotowość do pracy na stanowisku nie obejmującym funkcji nadzoru budowlanego
  • chęć do pracy z naciskiem na budowanie relacji inwestorskiej
  • mile widziani Kandydaci z doświadczeniem w firmach instalacyjnych HVAC lub/i wod.-kan
  • prawo jazdy kat. B
Co oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie sanitarnej o stabilnej pozycji na rynku budowlanym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • auto służbowe do użytku prywatnego