kandydatów

Etat Technik Serwisu / Hydraulik

Firma: Electra M&E Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Electra M&E Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Electra Ltd. oferującej pełen zakres usług inżynierskich dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych.

Technik Serwisu / Hydraulik
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • Utrzymanie budynku oraz instalacji w pełnej sprawności technicznej
  • Usuwanie bieżących awarii oraz usterek
  • Kontrola i obsługa urządzeń i instalacji technicznych w budynku
  • Konserwacje, przeglądy
  • Wymiana elementów eksploatacyjnych
  • Planowe prace serwisowe
Wymagania
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu technicznej obsługi budynków (instalacje elektryczne lub mechaniczne)
  • Znajomość systemów i obsługi instalacji elektrycznych lub mechanicznych
  • Uprawnienia SEP mile widziane
  • Solidność i precyzja
  • Umiejętność pracy w zespole

Naszym pracownikom oferujemy pracę w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, prywatną opiekę medyczną oraz inne benefity pracownicze.