kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. Administracji

Firma: Ośrodek Przetwarzania Informacji miejsce pracy: Warszawa

Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy (OPI PIB) jest instytucją zapewniającą szybki dostęp do aktualnej oraz kompleksowej informacji o polskiej nauce. Tworzymy inteligentne systemy informatyczne w najnowszych technologiach. Prowadzimy i realizujemy innowacyjne projekty badawcze i komercyjne.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Administracji
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad realizacją umów, kontakty z Wykonawcami;
  • Nadzór nad realizacją inwestycji budowlanych, remontów i modernizacji (w tym przygotowywanie dokumentacji z zakresu zamówień publicznych zgodnie z procedurą ZP);
  • Planowanie prac zapobiegającym awariom oraz reagowanie na awarie;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji nieruchomości w tym przeprowadzanie przeglądów budynków biurowych;
  • Zgłaszanie Wykonawcom usterek i nieprawidłowości technicznych w budynkach OPI PIB w celu ich usunięcia oraz kontrolowanie realizacji zgłoszeń;
  • Zlecanie i nadzorowanie przeglądów rocznych i pięcioletnich obiektów budowlanych, instalacji elektrycznych i ppoż., kompletowanie i prowadzenie dokumentacji obiektów;
  • Bieżące raportowanie i dokumentowanie zidentyfikowanych awarii i problemów związanych z nieruchomością;
  • Kontrola rozliczeń, kompletności i jakości prac wykonywanych przez podwykonawców, realizowanych na terenie administrowanej nieruchomości;
  • Współpraca z Działem Finansowym w zakresie rozliczeń.
Wymagane kompetencje:
  • Świadomość niezbędnego utrzymania i funkcjonowania budynków w obszarze technicznym, ekonomicznym i środowiskowym;
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, o preferowanym kierunku w obszarze budownictwa, elektryki lub hydrauliki;
  • Wiedza teoretyczna oraz praktyczna w dziedzinie zarządzania nieruchomościami;
  • Doświadczenie co najmniej 2 lata na podobnym stanowisku;
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska Windows, oprogramowania MS Office;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • Dobra organizacja pracy i kultura osobista.
Mile widziane:
  • Uprawnienia elektryczne;
  • Predyspozycje analityczne. Excel co najmniej na poziomie średniozaawansowanym.
Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji, przy prestiżowych projektach,
  • Możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Pracę w systemie hybrydowym,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w centrum Warszawy (metro Pole Mokotowskie), bezpłatny parking,
  • Dofinansowanie do urlopu, karty MultiSport oraz aktywności kulturalnej (bilety do kina, teatru, na koncert),
  • Możliwość wykupienia prywatnej opieki zdrowotnej i ubezpieczenia na życie z atrakcyjną składką.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie przy Al. Niepodległości 188B, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101. poz. 926 z późn. zm.), dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i w związku z późniejszym zatrudnieniem.

Klauzula informacyjna
nformujemy, że administratorem danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych składanych przez kandydatów ubiegających się o wolne stanowiska pracy, o których mowa w zamieszczonym ogłoszeniu jest Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie (00-608), przy Al. Niepodległości 188b. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych oraz zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Każda osoba do momentu zakończenia procesu rekrutacji ma dostęp do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych do tej ustawy jest obowiązkowe w celu skutecznego przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie pozostałych dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Po zakończeniu procesu rekrutacji dane osób, niezakwalifikowanych zostaną trwale zniszczone.