kandydatów

Etat Specjalista ds. Infrastruktury Systemów IT

Firma: PLAY miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Infrastruktury Systemów IT
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Zarządzanie środowiskami opartymi na systemach Windows 2012R2-2019
  • Zarządzanie środowiskiem Azure, w szczególności M365 oraz usługami Microsoft 365 Admin Center
  • Zarządzanie tożsamościami rolami i uprawnieniami w Active Directory i Azure Active Directory
  • Utrzymywanie wysokiej dostępności systemów: monitorowanie, optymalizacja, zarządzanie zasobami
  • Przeprowadzanie analiz, konfiguracji i optymalizacji systemów
  • Kierowania i kontrola nad pracami naprawczymi w razie awarii
  • Automatyzacja zadań związanych z administracją podległymi systemami

Szukamy Ciebie jeśli posiadasz:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z administrowaniem systemami Windows i Microsoft 365
  • Praktyczną znajomość usług Microsoft Teams, SharePoint Online, OneDrive, Exchange Online oraz aplikacji O365 (m.in. Bookings, Lists, Forms, Stream, Planner, ToDo, itp.)
  • Biegłą znajomość i doświadczenie w administrowaniu systemami Windows Server do 2019
  • Znajomość Azure i powiązanych usług
  • Minimum podstawową znajomość Exchange On-Premises / środowisk hybrydowych / Exchange Online
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawną komunikację

Mile nas zaskoczysz jeśli:

  • Podsiadasz doświadczenie we wdrożeniach hybrydowych (Hybrid Configuration Wizard); Free/Busy, Calendar sharing, Mail flow, Migracje skrzynek
  • Znasz Windows PowerShell / PowerShell for Microsoft 365 / Exchange Management Shell / Exchange Online PowerShell
Zobacz jak wygląda praca w Play:
  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny
    Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną