kandydatów

Etat Konstruktor elektronik - programista FPGA

Firma: IT CONNECT Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Konstruktor elektronik - programista FPGA

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1693] K

Zadania:
  • Tworzenie oprogramowania do struktur FPGA,
  • Uruchamianie oprogramowania FPGA w urządzeniu,
  • Współpraca z zespołem programistów w tworzeniu inerfejsu FPGAprocesor,
  • Tworzenie schematów pakietów elektroniki z układami FPGA.
Wymagania:
  • Umiejętność programowania struktur FPGA w języku VHDL,
  • Umiejętność projektowania cyfrowych układów elektronicznych,
  • Znajomość oprogramowania Altium Designer,
  • Bierna znajomość języka angielskiego.
Mile widziane:
  • Znajomość środowiska Xilinx Vivado oraz Xilinx HLS,
  • Umiejętność projektowania analogowych układów elektronicznych,
  • Znajomość języka Verilog,
  • Znajomość języka C umożliwiająca uruchamianie urządzeń embedded,
  • Znajomość problematyki EMC.
Oferujemy:
  • Wygodną formę zatrudnienia (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie),
  • Wynagrodzenie uzależnione od zakresu pracy i formy zatrudnienia,
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii militarnych w codziennej pracy,
  • Zdobycie unikalnego doświadczenia w projektach prowadzonych na rzecz Sił Zbrojnych i innych służb mundurowych,
  • Prywatną opiekę zdrowotną,
  • Szkolenia dopasowane do stanowiska pracy,
  • Niekorporacyjną kulturę pracy (bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje z pracownikami),
  • Dogodną lokalizację firmy w centrum Warszawy (blisko linii metra M2),
  • Możliwość wykorzystania doświadczeń projektowych w osobistych pracach dyplomowych, magisterskich, inżynierskich lub podyplomowych (po uzgodnieniu z pracodawcą).

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”