kandydatów

Etat Spedytor Międzynarodowy

Firma: Mexem Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszków

MEXEM sp. z o.o. jest firmą istniejącą od 1988 r., specjalizująca się w międzynarodowych i krajowych przewozach towarów oraz w spedycji i magazynowaniu.

Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy
Miejsce pracy: Pruszków
Zakres obowiązków:
  • bieżąca współpraca z klientami oraz wycena ofert
  • wyszukiwanie i wdrażanie podwykonawców do współpracy
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
  • rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów
  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną
Nasze oczekiwania:
  • dobra organizacja pracy,
  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku Spedytor Międzynarodowy
  • znajomość rynku transportu międzynarodowego
  • dobra znajomość prawa odnośnie czasu pracy kierowcy
  • umiejętność organizowania pracy zespołu
  • komunikatywność
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, lub innego języka zachodnioeuropejskiego
Gwarantujemy:
  • stabilną pracę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizowanych obowiązków
  • możliwość poszerzania lub zdobycia wiedzy i umiejętności w zakresie spedycji
  • opiekę medyczną w sieci placówek prywatnych
  • ubezpieczenia grupowe
  • pakiety sportowe

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-05-2023
Wyświetleń: 57