kandydatów

Etat Technik serwisu / Inżynier serwisu

Firma: PKE Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

PKE Polska Sp. z o. o. zajmuje się planowaniem i realizacją inwestycji oraz obsługą serwisową w obiektach komercyjnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Technik serwisu / Inżynier serwisu
Miejsce pracy: Warszawa
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • Praca stacjonarna
  • Praca zmianowa: nie
  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy: pon-czw 07:30-16:00, pt 07:30-13:30
  • Tryb wypłaty: miesięczna
  • System wynagrodzeń: stała podstawa + delegacje + nadgodziny
Zakres obowiązków
  • Montaż i serwis instalacji elektrycznych słaboprądowych
  • Udział w uruchamianiu i programowaniu w/w systemów
  • Udział w przeglądach konserwacyjnych oraz serwisach
Wymagania
  • Wykształcenie średnie techniczne o kierunku: elektronicznym, automatycznym, elektrycznym lub pokrewnym
  • Systematyczność, dokładność, zaangażowanie
  • Kultura osobista i komunikatywność
Mile widziane
  • Doświadczenie w serwisowaniu niskoprądowych systemów teletechnicznych
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Umowę o pracę oraz pakiet socjalny
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w realizacji dużych i ciekawych projektów
  • Szanse na podnoszenie kwalifikacji, dalszy rozwój oraz awans wewnątrz organizacji
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
Więcej informacji na temat działalności Naszej firmy znajdą Państwo na stronie internetowej pod adresem: www.pke.at/pl