kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. Compliance (k/m)

Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Compliance (k/m)

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Nr Ref.: BP/SC/SS/05/23

Podstawowy zakres obowiązków:
  • udział w postępowaniach wyjaśniających prowadzonych w Compliance
  • reagowanie na sygnały o nieprawidłowościach i wskazywanie sposobów rozwiązań zgłaszanych spraw
  • opracowywanie regulacji wewnętrznych z zakresu Compliance
  • współpraca z kancelariami prawnymi w zakresie opiniowania dokumentów i zdarzeń Compliance
  • udział w tworzeniu i realizacji szkoleń z zakresu Compliance
  • ochrona informacji uzyskanych w trakcie postępowań i zgłoszeń z zakresu Compliance, w tym danych osobowych zgłaszających o ile są dostępne
  • promowanie kultury Compliance.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3 lat doświadczenia zawodowego
  • umiejętności rozwiązywania sporów
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, empatia, miękkie umiejętności społeczne itp.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia