kandydatów

Etat Architekt Rozwiązań IT

Firma: IT CONNECT Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Architekt Rozwiązań IT

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1748] K

Opis projektu:

Rozwój oraz utrzymanie grupy systemów odpowiedzialnych za proces sprzedażowy dla klientów indywidualnych oraz niższych segmentów klientów biznesowych.

W ramach projektu rozwijany jest system commerce SAP Hybris wraz z otaczającą go chmurą Mikroserwisów sprzedażowych (na platformie K8S) oraz systemów towarzyszących jak customer credit verification czy identity verification.

Projekt ma charakter stały a rozwój realizowany jest w ramach projektów biznesowych (BAU) oraz projektów wewnętrznych IT mających na celu podniesienie jakości i wydajności, refaktor czy  spłatę długu technologicznego.

Zakres obowiązków:
  • Współtworzenie z AR równoległych zespołów oraz AR Train Sales koncepcji i strategii rozwoju oraz granic funkcjonalnych głównego systemu sprzedażowego oraz procesów sprzedażowych
  • Współpraca z PO zespołu przy pracy nad BL w zakresie modelowania wymagań i procesów biznesowych w zgodzie z przyjętą strategią rozwoju systemu sprzedażowego
  • Codzienna praca z developerami i testerami celem dowiezienia wartości biznesowej w terminie i budżecie z zachowaniem jak najwyższej jakości
  • Projektowanie punktów styku systemu sprzedażowego z pozostałymi systemami w firmie
  • Analiza wydajności i skalowalności systemu sprzedażowego oraz procesów sprzedażowych
  • Doradztwo technologiczne rozwiązań IT dla jednostek biznesowych oraz wewnątrz organizacji IT
 Wymagania:
  • Doświadczenie w Telko (must have)
  • Umiejętność pracy zarówno z biznesem (rozumienie specyfiki i potrzeb biznesu, asertywność) jak i developerami (praca z kodem - co najmniej umiejętność czytania kodu - doświadczenie developerskie będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w pracy z metodyce agile w zespole SCRUM.
  • Gotowość do pracy hybrydowej (2 dni w biurze, 3 dni zdalnie)
  • Doświadczenie w nowoczesnym modelu projektowaniu architektury:
    • REST (+CQRS, ew. alternatywne modele komunikacji: gRPC), Swagger / OpenAPI
    • architektura mikroserwisów
    • DDD (Domain-Driven Design)
    • systemy oparte o zdarzenia (EDA – Event-Driven Architecture) + Kafka
    • konteneryzacja i systemy chmurowe (Docker, Kubernetess, GCP)
    • podstawy SRE (Site Reliability Engineering)
Oferujemy:
  • Pracę dla jednego z liderów branży Telco.
  • Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów technologicznych.
  • Pracę w zgranym zespole dzielącym się swoją wiedzą.
  • Duże pole do wdrażana własnych pomysłów.
  • Długotrwałe zatrudnienie.
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe.

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”