Etat Serwisant - przygotowanie produktu w Salonie Komputerowym

Firma: AMSO Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Serwisant - przygotowanie produktu w Salonie Komputerowym
Miejsce pracy: Warszawa
Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy?

Jeżeli spotkałeś się w życiu z komputerami poleasingowymi, na pewno słyszałeś o AMSO. Jesteśmy niekwestionowanym liderem branży poleasingowej. Naszą uwagę skupiamy przede wszystkim na produktach klasy premium, a szczególną uwagę przykładamy do samego procesu sprzedaży.

Posiadamy 12 salonów firmowych w Polsce, które wyróżniają się nowoczesnym designem oraz przestrzenią, która pozwala komfortowo czuć się zarówno sprzedającym jak i kupującym.

Obok salonów prowadzimy sklep Internetowy amso.pl praz inne obszerne projekty związane ze sprzedażą e-commerce.

Polski rynek IT zmieniamy już od 14 lat i dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, ciągle się rozwijamy. Warszawa to jedna z Pereł w naszej koronie - stąd poszukujemy pracowników, którzy sprostają wymaganiu pracy w jednym z najlepszych salonów w Polsce.

Kogo szukamy?

Jeżeli chcesz tak jak my, łączyć pasję do komputerów z pracą - serdecznie zachęcamy do aplikacji.

Szukamy osoby, która kompleksowo przygotuje zamówienie zgodnie z wytycznymi klienta.

Chcielibyśmy powierzyć następujące obowiązki:
  • Przygotowanie zamówień, kompletowanie, konfigurowanie
  • Dbanie o zatowarowanie sklepu
  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy
  • Dbanie o porządek w salonie
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Od osób zatrudnionych będziemy wymagać:
  • Dobrej znajomości zagadnień związanych ze sprzętem IT
  • Mile widziane doświadczenie w serwisowaniu laptopów/PC
  • Rozwiniętych umiejętności sprzedażowych i organizacyjnych
  • Łatwości utrzymywania i podtrzymywanie relacji
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Zaangażowania, kreatywności
Osobom zaangażowanym zrekompensujemy się:
  • Stabilnym zatrudnieniem ze stałym wynagrodzeniem podstawowym
  • Dodatkowym wynagrodzeniem premiowym
  • Comiesięcznym dodatkiem frekwencyjnym
  • Pracą od samego początku w oddziale firmy - z możliwością jego rozwijania z perspektywą awansu
  • Możliwością doskonalenia kwalifikacji
  • Wsparciem ze strony zespołu
  • Benefitami w postaci karty Multisport, ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego
  • Wysokimi zniżkami pracowniczymi