Etat Koordynator projektu / Projektant instalacji sanitarnych z j. niemieckim

Firma: Electra M&E Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Electra M&E Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Electra Ltd. oferującej pełen zakres usług inżynierskich dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych.

Koordynator projektu / Projektant instalacji sanitarnych z j. niemieckim
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Samodzielne wykonywanie projektów technicznych zgodnie z polskimi przepisami i aktualnym stanem wiedzy technicznej
  • Koordynacja pracy grupy asystentów
  • Koordynacja prac projektowych z innymi branżami
  • Sporządzanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót
  • Przygotowywanie zestawień materiałowych (przedmiary, obmiary)
  • Optymalizacja inżynieryjna (value engineering)
  • Wsparcie działu ofertowania w procesie pozyskiwania projektu
  • Wsparcie działu realizacyjnego w trakcie budowy
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych
Nasze wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu i koordynacji instalacji sanitarnych
  • Doświadczenie w koordynowaniu prac projektowych przy dużych obiektach
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria środowiska)
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra znajomość programów AutoCad, pakietu MS Office. Znajomość programu Revit będzie dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do krótkich podróży służbowych
 To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracy
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Spotkania integracyjne
  • Dofinansowanie wypoczynku