kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. nadzoru standaryzacji (k/m)

Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. miejsce pracy: Radom

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. nadzoru standaryzacji (k/m)

Miejsce pracy: Radom
Nr Ref.: BR/DD/WR/SS/05/23

Podstawowy zakres zadań:
  • Udział w uzgodnieniach dokumentacji przedinwestycyjnej w zakresie rozwiązań technicznych w obrębie obwodów pierwotnych stacji elektroenergetycznych
  • Opiniowanie opracowywanej w ramach realizacji projektów inwestycyjnych dokumentacji i rozwiązań technicznych obwodów pierwotnych stacji elektroenergetycznych
  • Opiniowanie wydawanych dla podmiotów zewnętrznych tj. odbiorców, wytwórców i spółek dystrybucyjnych technicznych warunków przyłączenia do sieci KSE w zakresie obwodów pierwotnych
  • Opiniowanie danych gwarantowanych urządzeń i aparatury pierwotnej dostarczanych przez Wykonawców w ramach procesu inwestycyjnego
  • Udział w próbach i testach fabrycznych urządzeń i aparatury w celu zapewnienia spełnienia wymagań standardowych specyfikacji technicznych
  • Udział w odbiorach dostaw aparatury, prac inwestycyjnych, obiektów sieci przesyłowej, a w szczególności w sprawdzeniach technicznych i testach SAT w zakresie urządzeń i aparatury obwodów pierwotnych stacji elektroenergetycznych
  • Udział w opracowywaniu i aktualizacji standardowych specyfikacji technicznych i wymagań funkcjonalnych w zakresie urządzeń i aparatury obwodów pierwotnych stacji elektroenergetycznych
  • Zgłaszanie inicjatyw oraz potrzeb w zakresie aktualizacji/opracowania nowych standardowych specyfikacji technicznych wraz z określeniem zakresu obszaru urządzeń i aparatury obwodów pierwotnych stacji elektroenergetycznych
  • Nadzór nad stosowaniem standaryzacji i typizacji w procesach realizowanych przez zamiejscowe komórki organizacyjne w zakresie aparatury i urządzeń obwodów pierwotnych stacji elektroenergetycznych
  • Śledzenie analiz awaryjności obiektów i ich części składowych w zakresie urządzeń i aparatury obwodów pierwotnych na terenie odpowiedzialności przypisanej do komórki organizacyjnej
  • Wsparcie techniczne przy formułowaniu ocen w zakresie wydarzeń sieciowych, stanu technicznego urządzeń, stanów awaryjnych lub zakłóceniowych w zakresie urządzeń i aparatury obwodów pierwotnych stacji elektroenergetycznych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, elektroenergetyka lub elektrotechnika lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na stanowisku związanym z montażem i uruchomieniem lub z eksploatacją lub projektowaniem układów stacji NN/WN lub aparatury pierwotnej w stacjach NN lub WN, umiejętność czytania projektów obwodów elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 – Intermediate
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praca na wysokości do 3m i powyżej 3m
  • Osoba kontaktowa, spokojne usposobienie
Dodatkowym atutem będzie:
  • Uprawnienia kwalifikacyjne E lub D grupa G1 (2,3,4,7,10)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia