kandydatów

Etat Asystent / Asystentka w dziale Kadr

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Asystent / Asystentka w dziale Kadr
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 23.05

Twój zakres obowiązków:

  • Rozkładanie zgromadzonych dokumentów pracowniczych do teczek z aktami osobowymi
  • Zakładanie teczek z aktami osobowymi wg załączonej instrukcji
  • Systematyczna kontrola poprawności ułożenia teczek w szufladach przeznaczonych do przechowywania akt
  • Segregowanie oraz archiwizacja wniosków urlopowych
  • Współpraca z sekretariatem Zarządu
  • Wynoszenie korespondencji do wysłania
  • Przygotowywanie dokumentów do Inspekcji Pracy oraz innych kontrolujących akta osobowe instytucji
  • Wykonywanie innych prac pomocniczych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w dziale kadr min. pół roku
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych – pogłębianie wiedzy z zakresu prawa pracy
  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy, mile widziana znajomość ustawy o rehabilitacji oraz ustawy o ubezpieczeniach społecznych
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz dokładność
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Niekaralność
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość programu XPRETIS będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o prace po okresie próbnym
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej firmy oraz zdobycie cennego doświadczenia
  • Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole