kandydatów

Etat Operator maszyn CNC - Tokarz / Frezer

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Warszawa

Operator maszyn CNC - Tokarz / Frezer
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków
  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie
  • dobieranie odpowiednich parametrów oraz narzędzi do obróbki i nadzór nad pracą maszyn
  • kontrola jakości wykonywanych produktów
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zdolności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • pracę II zmianowa od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku