kandydatów

Etat Elektromonter

Firma: Stoen Operator Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Stoen Operator zarządza siecią elektroenergetyczną w Warszawie, codziennie dostarczając energię do miliona odbiorców. Dzięki wykwalifikowanym specjalistom, innowacjom i przyjaznym dla środowiska technologiom, utrzymujemy najwyższe standardy pracy. Przyłącz swoją energię!

Elektromonter
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • wykonywanie konserwacji, napraw, remontów oraz pomiarów sieci i urządzań elektroenergetycznych (nN, SN, WN)
  • instalowanie urządzeń elektroenergetycznych w ramach eksploatacji, naprawy lub inwestycji
  • usuwanie awarii aparatury, instalacji, sieci i urządzań elektroenergetycznych
  • wykonywania przełączeń w sieci energetycznej (nN, SN, WN)
  • praca w technologii Prac Pod Napięciem (PPN) wymagająca pełnej sprawności psychoruchowej
  • aktualizowanie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej
  • współpraca z Klientem
  • prowadzenie samochodu służbowego kat. B
Nasze wymagania
  • wykształcenie średnie lub zawodowe – elektryczne/elektroenergetyczne
  • doświadczenie w pracy związanej z energetyką
  • umiejętność czytania schematów technicznych
  • znajomość budowy oraz zasad działania urządzeń elektroenergetycznych
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (w tym dużych wysokościach) i wykopach
  • brak przeciwwskazań do pracy w terenie, w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • nastawienie na współpracę
  • prawo jazdy kat. B
  • grupa kwalifikacyjna E minimum do 1kV
Mile widziane
  • prawo jazdy kat. B+E, C
  • brak przeciwwskazań do kierowania pojazdem uprzywilejowanym w ruchu
  • grupa kwalifikacyjna E bez ograniczeń napięcia

To oferujemy
  • dbanie o zasady BHP
  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze