Etat Młodszy Specjalista ds. Administracji – Recepcja główna

Firma: GEODIS Road Network Sp. z o.o. miejsce pracy: Błonie

GEODIS Road Network jest jedną z największych spółek sektora TSL w Polsce. Firma powstała z połączenia doświadczenia dwóch marek: PEKAES i GEODIS.

Obie firmy łączy wieloletnia tradycja, doświadczenie i wysoka rozpoznawalność na krajowym i międzynarodowym rynku usług logistycznych. Marka GEODIS jest obecna w 170 krajach, w których zatrudnia ponad 44 000 pracowników.

Młodszy Specjalista ds. Administracji – Recepcja główna
Miejsce pracy: Błonie
Twój zakres obowiązków
  • Obsługa recepcji (przyjmowanie gości, odbieranie telefonów)
  • Wspieranie pracowników w sprawach organizacyjnych
  • Sporządzanie zamówień na potrzeby biura
  • Organizacja podróży służbowych - obsługa platformy do rezerwacji
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
Nasze wymagania
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz biegła znajomość języka polskiego – warunek konieczny
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office w szczególności Excel) i urządzeń biurowych
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole
  • Doskonała organizacja pracy
Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Prywatna Bezpłatna Opieka Medyczna
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Karta zniżkowa na paliwo na stacjach Orlen
  • Karty Sportowe
  • Szkolenia i kursy
  • Konkursy z nagrodami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System wdrożenia Smart Start