kandydatów

Etat HR Business Partner

Firma: H+H Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

H+H Polska Sp. z o.o. należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

HR Business Partner
miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Współuczestniczenie w projektowaniu i wdrażaniu zmian strukturalnych.
  • Bliska współpraca z biznesem i proaktywny udział w tworzeniu bezpiecznego oraz przyjaznego środowiska pracy.
  • Budowanie partnerskiej, długotrwałej współpracy z partnerami biznesowymi, dostarczanie dopasowanych narzędzi i rozwiązań z obszaru HR wspierających realizację strategicznych celów biznesowych.
  • Wsparcie i doradztwo z zakresu prawa pracy.
  • Nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy.
  • Analizowanie danych i wskaźników HR i rekomendowanie usprawnień.
  • Analiza problemów oraz zapytań od pracowników, przeprowadzanie procesów wyjaśniających między pracownikami w zakresie etyki oraz relacji - w oparciu o rozmowy oraz zebrane informacje.
  • Wsparcie w kwestiach organizacyjnych i operacyjnych związanych z rekrtuacją, onboardingiem, szkoleniami i innymi projektami HR.

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej o rozproszonej strukturze.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, psychologia, zarządzanie).
  • Gotowość do pracy w terenie i odbywania częstych podróży służbowych.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy.
  • Doświadczenie w codziennym wsparciu managerów.
  •  Umiejętność budowania relacji partnerskich i autorytetu na różnych poziomach organizacji.
  • Dobra znajomość MS Excel (tabele przestawne, raporty, zestawienia).
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.

 Oferujemy:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie nauki języków obcych.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Spotkania integracyjne.
  • Brak dress code’u.
  • Parking dla pracowników.
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wakacji dzieci.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."