kandydatów

Etat Kierowca autobusu

Firma: Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Przyłącz się do nas.

Zostań Kierowcą autobusu w Miejskich Zakładach Autobusowych Sp. z o.o. Warszawa.

Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • bezpieczny przewóz pasażerów
  • prowadzenie autobusu zgodnie z zasadami ruchu drogowego oraz ustalonym rozkładem jazdy
  • prawidłowa eksploatacja autobusu, dbanie o powierzone mienie
Nasze wymagania:
  • prawo jazdy kat. D z kodem 95
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej w zakresie przewozu osób
  • orzeczenie psychologiczne (art. 39 ustawy o transporcie drogowym)
  • informacja z KRK o braku zakazu wykonywania zawodu kierowcy
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • miesięczne wynagrodzenie zasadnicze 5 800 zł brutto plus 300 zł brutto premii regulaminowej oraz inne składniki wynikające z Regulaminu Wynagradzania i Kodeksu pracy
  • wsparcie Patrona w pierwszych dniach pracy
  • bilet komunikacji miejskiej dla pracownika i dzieci (1 i 2 strefa)
  • pakiet świadczeń socjalnych również dla rodziny m.in. dofinansowanie do kolonii, obozów, wycieczek, wczasów
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • opieka medyczna
  • dofinansowanie karty sportowej
  • najnowocześniejszy tabor
  • bezpłatny parking dla pracowników

Dla osób szukających elastycznych form zatrudnienia, możliwość współpracy na podstawie umowy zlecenia - od 40 zł brutto/h (od poniedziałku do piątku), 47 zł brutto/h (weekendy i święta).

Zapraszamy również osoby, które nie posiadają prawa jazdy kategorii D/ kwalifikacji wstępnej.

Istnieje możliwość dofinasowania ww. uprawnień (e-mail: dofinasowanie@mza.waw.pl).

Prosimy o dopisanie na dole dokumentów aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych są Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o.”.