kandydatów

Etat Specjalista ds. planowania koordynacyjnego KSE (k/m)

Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. miejsce pracy: Radom

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. planowania koordynacyjnego KSE (k/m)

Miejsce pracy: Radom
Nr Ref.: DO/WBS/S/05/23

Podstawowy zakres obowiązków:

  • planowanie koordynacyjne KSE
  • opracowywanie szacunkowych bilansów dobowych oraz zestawień środków zaradczych dla okresów ograniczonych rezerw mocy
  • zbieranie, standaryzacja i archiwizacja dokumentów i danych wspomagających proces planowania pracy KSE

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana elektroenergetyka, elektrotechnika)
  • znajomość zasad funkcjonowania rynku bilansującego w Polsce
  • łatwość poznawania dedykowanych narzędzi informatycznych
  • znajomość pojęć stosowanych w energetyce
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B-1
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków
  • umiejętność efektywnego funkcjonowania zadaniowego w sytuacji presji czasu

Mile widziana:

  • znajomość podstaw vba

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia