kandydatów

Etat Administration and Office Support - Staż

Firma: ForManWay miejsce pracy: Warszawa

Do zespołu ForManWay poszukujemy osoby na stanowisko:

Administration and Office Support - Staż
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 76/2023
Twoje zadania na tym stanowisku:
  • Administracyjne wsparcie biura
  • Skanowanie i segregacja dokumentów
  • Obsługa poczty przychodzącej - wysyłanie powiadomień o przychodzącej korespondencji do Klientów ForManWay
  • Obsługa tradycyjnej poczty
  • Podstawowa praca w systemie E-recruiter
  • Przygotowywanie zestawień w Excelu
  • Dbanie o czystość min. wynoszenie śmieci, podlewanie kwiatów
  • Obsługa gości, podawanie kawy / herbaty
Czego od Ciebie oczekujemy:
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • Komunikatywności
  • Pozytywnego nastawienia
  • Chęci i zapału do nauki – Pamiętaj nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy :)
Co możemy Ci zaoferować:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Nasze wsparcie w procesie wdrożeniowym
  • Różnorodność działań i dynamiczne środowisko pracy
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę :)
  • Ekspres z kawą zawsze gotowy do pracy
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.