Etat Asystent / Asystentka Projektanta Konstrukcji Stalowych

Firma: Electra M&E Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Electra M&E Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Electra Ltd. oferującej pełen zakres usług inżynierskich dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych.

Asystent / Asystentka Projektanta Konstrukcji Stalowych
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Wsparcie w koordynacji prac zespołu projektowego, zewnętrznych biur projektowych oraz dostawców elementów stalowych.
  • Wsparcie w nadzorze nad przestrzeganiem wytycznych klienta oraz zgodności z normami, przepisami budowlanymi i dobrą praktyką inżynierską.
  • Projektowanie (rysowanie i obliczanie) konstrukcji stalowych.
  • Wsparcie przy sporządzaniu wycen zawiesi i konstrukcji wsporczych dla instalacji i urządzeń.
  • Weryfikacja i nadzór nad pracami biur handlowo-inżynieryjnych oferujących rozwiązania zawiesi dla instalacji.
  • Optymalizacja kosztowo/techniczna (Value engineering) rozwiązań projektowych.
  • Raportowanie do przełożonego o problemach związanych z bieżącymi zadaniami.
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje pracownika.
  • Inne prace zlecone przez przełożonego zgodnie z umówioną pracą.
Nasze wymagania
  • Znajomość norm i zasad projektowania konstrukcji stalowych.
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Znajomość języka angielskiego stopień minimum komunikatywny w mowie i piśmie.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Mile widziana znajomość Revit, RM-Win, Rohr2.
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracy.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie nauki języków.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Spotkania integracyjne.
  • Dofinansowanie wypoczynku.