kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi klienta

Firma: Ekoenergetyka-Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ekoen - stacja paliw alternatywnych to innowacyjny projekt w branży e-mobility stworzony przez firmę Ekoenergetyka-Polska. Stację Ekoen wyróżnia krótki czas ładowania samochodów elektrycznych, prosty sposób płatności, strefa relaksu oraz bistro z wyśmienitymi przekąskami. Ekoen to nowy standard podróży wpływający na komfort jazdy pojazdem EV, a także koncept biznesowy, który przyczynia się do popularyzacji zeroemisyjnych samochodów. Poznaj nas bliżej: www.ekoen.pl

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydatki/ta na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • sprawna i profesjonalna obsługa klienta (telefon, mail);
  • rozwiązywanie zgłaszanych problemów;
  • rejestrowanie, weryfikacja i obsługa zgłoszeń reklamacyjnych;
  • współpraca z działem serwisowym.

Profil Kandydata:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2;
  • komunikatywność;
  • umiejętność budowania relacji;
  • swobodne posługiwanie się programami MS Office;
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.
Oferujemy:

EkoZdrowie
  • Karta Medicover Sport
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • Dofinansowanie posiłków na Ekoen
EkoInicjatywy
  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych
  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki
  • Sportowa integracja
EkoRozwój
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Możliwość awansu
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Innowacyjne projekty emobility
EkoWorkPlace
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Komfortowe przestronne biura
  • Pyszna kawa z lokalnej palarni