kandydatów

Etat Księgowy / Księgowa

Firma: PRIMA GROUP SP. Z O.O. miejsce pracy: Warka

JESTEŚMY PRIMA GROUP

Firma Prima Group Sp. z o.o. jest grupą producentów owoców i warzyw zajmującą się exportem.
Firma znajduje się w Piasecznie k/Warki.

SZUKAMY OSOBY NA STANOWISKO:
Księgowy / Księgowa
Miejsce pracy: Warka
OPIS STANOWISKA:
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • rozliczanie delegacji
  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości
  • znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych PIT, CIT i VAT
  • księgowanie dokumentów w systemie pełnej księgowości (faktury zakupowe, rozliczenie kasy, środki trwałe, leasing, PPO,RMK)
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • rozliczanie rozrachunków kontrahentów
  • sprawdzanie rejestrów zakupu i rejestrów sprzedaży do podatku VAT
  • kontrola kont kosztowych i przychodowych
  • uzgadnianie sald na kontach, potwierdzanie zgodności sald
  • wsparcie w sporządzaniu deklaracji i rozliczeń podatkowych
  • przygotowywanie zestawień i raportów
  • kontrola prawidłowego obiegu dokumentów księgowych
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości min 3 lata
  • znajomość programów księgowych (WF-Fakir, WF-Best)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość Excela na poziomie dobrym
  • dokładność, terminowość oraz skrupulatność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
OFERUJEMY:
  • pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole;
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia;
  • udział w imprezach integracyjnych organizowanych przez firmę;
  • możliwość skorzystania z tygodniowego wakacyjnego wyjazdu organizowanego przez firmę w polskich górach lub nad polskim morzem (co drugi rok).
PROCES REKRUTACJI
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu