kandydatów

Etat Key Account Manager

Firma: Sense and Body Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem, dystrybutor kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych w Polsce, Europie i U.S.A.,  o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje do pracy osób na stanowisko

Key Account Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Sprzedaż produktów firmy,
  • Prowadzenie prezentacji dla potencjalnych klientów.
Nasze wymagania
  • Doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego minimum 5 lat - mile widziane w branży kosmetycznej,
  • Nastawienia na osiąganie celów,
  • Umiejętności zamykania sprzedaży,
  • Uczciwości i zaangażowania,
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu,
  • Znajomość języka angielskiego.
To oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie, dbającej o dobro klienta i pracownika,
  • System wdrożenia i szkoleń produktowych oraz handlowych prowadzonych przez specjalistów,
  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Leady sprzedażowe,
  • Ubezpieczenie zdrowotne.