kandydatów

Etat Full-Stack Developer

Firma: Builder Expert miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8312715, z dnia 2023-06-01

Builder Expert to firma zajmująca się przygotowywaniem kosztorysów budowlanych. Zbudowaliśmy platformę do samodzielnego kreowania wycen budowlanych. Mamy nowe pomysły na stworzenie kolejnych programów /narzędzi /aplikacji dlatego szukamy właściwej osoby do naszego teamu.

Full-Stack Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Specjalista w tworzeniu oprogramowań / aplikacji / narzędzi
  • Zadania dotyczące front-endu, back-endu, bazy danych i procesu integracji systemów
  • Pełny etat
  • Kontrakt B2B
  • Praca z domu

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumieć dokumentację techniczną
  • Chcesz mieć kluczowy wpływ na rozwój projektu
  • Programowanie to Twoja pasja a nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy
  • Zdolności organizacyjne
  • Umiejętność logicznego i kreatywnego myślenia
  • Przyjazna osobowość
  • Znajomość HTML5, CSS, JavaScript
  • Doświadczenie w NodeJS
  • Full stack, Front end, Back end, Bazy danych, Serwery

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez wdrażanie innowacyjnych projektów
  • Wynagrodzenie wzrastające wraz z efektami
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Miłą atmosferę pracy
  • Zarobki/Stawka do negocjacji