kandydatów

Etat Logistyk

Firma: UNIBEP S.A. miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do #Unikalnych, jako:
Logistyk
Lokalizacja Warszawa

Obecnie poszukujemy wsparcia do nadzoru budowy na jedną z naszych inwestycji. Jeśli zależy Ci na zdobyciu ciekawego doświadczenia w największej polskiej firmie budowlanej - aplikuj!

Twój zakres obowiązków:
  • Planowanie i koordynacja dostaw materiałów budowlanych na plac budowy, w tym zapewnienie terminowej dostawy i odpowiedniej jakości materiałów.
  • Przygotowywanie harmonogramów dostaw, monitorowanie realizacji dostaw oraz rozwiązywanie problemów związanych z opóźnieniami lub niedostarczeniem towarów.
  • Zarządzanie magazynem na placu budowy, w tym kontrolowanie stanów magazynowych, dbanie o porządek i bezpieczeństwo oraz prowadzenie dokumentacji.
  • Koordynacja transportu pracowników na plac budowy oraz zapewnienie transportu dla niezbędnych narzędzi i maszyn.
  • Współpraca z kierownictwem budowy w celu zapewnienia efektywnego wykorzystania materiałów oraz planowanie zapotrzebowania na kolejne dostawy.
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących logistyki na placu budowy oraz wdrażanie działań mających na celu poprawę efektywności działania.
  • Zarządzanie dokumentacją transportową i magazynową, w tym sporządzanie zamówień, faktur i listów przewozowych.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami, transportowcami i przedstawicielami producentów w celu zapewnienia odpowiedniej jakości i ilości dostarczonych materiałów.
  • Utrzymywanie kontaktu i współpraca  z innymi działami firmy w celu zapewnienia zgodności działań logistycznych z ogólną strategią firmy.
  • Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa i higieny pracy na placu budowy oraz w magazynie.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne, preferowane kierunki: logistyka, transport, zarządzanie, inżynieria produkcji.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, minimum 2-3 lata.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów i procedur związanych z transportem i logistyką.
  • Znajomość obsługi programów i narzędzi MS Office.
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne, umiejętność planowania, koordynacji i kontrolowania działań związanych z logistyką.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach kryzysowych.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami i dostawcami.
  • Znajomość rynku transportowego oraz praktyk logistycznych.
  • Kreatywność i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów logistycznych.
  • Wysoka kultura osobista, punktualność, rzetelność i odpowiedzialność.
  • Prawo jazdy kat. B.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW.
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt oraz w razie potrzeby również mieszkanie.
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne, posiłki regeneracyjne.
Grupa Unibep to
największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Od lat znajdujemy się w czołówce firm budowlanych na rodzimym rynku. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.