Etat Specjalista ds. Ofertowania i Kalkulacji ds. Instalacji Elektrycznych

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Warszawa

ODDZIAŁ WARSZAWA POSZUKUJE

osoby gotowej dołączyć do zespołu

Specjalista ds. Ofertowania i Kalkulacji ds. Instalacji Elektrycznych
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie przedmiarów dla projektów inwestycyjnych oraz dla klientów indywidualnych w zakresie instalacji elektrycznych;
  • Przygotowywanie kosztorysów ofertowych;
  • Pozyskiwanie ofert oraz wycena prac;
  • Analiza projektu pod względem zagadnień technicznych, styków branżowych;
  • Rozwiązywanie zagadnień technicznych;
  • Tworzenie zestawień kosztowych;
  • Analizowanie gromadzonych danych i wyciągnie trafnych wniosków;
  • Udział w przygotowywaniu ofert do inwestorów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zasad przedmiarowania robót w zakresie instalacji elektrycznych;
  • Bardzo dobra znajomość programów: Excel, Autocad, Norma Pro;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;
  • Znajomość rynku materiałów budowlano-elektrycznych;
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • Znajomość procedur przetargowych.
Benefity
  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.