kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Candellux Lighting Sp. z o.o. miejsce pracy: Wołomin

Firma Candellux Lighting Sp. z o.o. prowadzi od 20 lat działalność w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów branży oświetleniowej i elektrotechnicznej. Jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku oświetleniowym w Polsce i Europie środkowo-wschodniej.

Magazynier
Miejsce pracy: Wołomin
Opis stanowiska:
  • przyjmowanie dostaw towaru – wyładowywanie dostaw
  • rozkładanie towaru w magazynie
  • oznaczanie kartonów i metkowanie produktów
  • praca ze skanerem i nowoczesnym systemem WMS
  • przygotowywanie zamówień dla klientów
  • czynności związane z wysyłką towaru – pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek
  • załadunek zamówień
  • obsługa urządzeń magazynowych - m.in. wózka widłowego, o ile posiadasz uprawnienia
  • sprawdzanie stanów magazynowych
  • regularna inwentaryzacja magazynu
  • współpraca z innymi działami firmy, np. z działem sprzedaży, działem logistycznym czy działem zaopatrzenia
  • wspieranie pracy innych magazynierów oraz konsultowanie dostaw i działań logistycznych
  • prace porządkowe w magazynie
Wymagania:
  • sprawność fizyczna
  • uczciwość względem Pracodawcy
  • umiejętność pracy zespołowej
  • komunikatywność, aby praca z zespołem przebiegała sprawniej i bezkonfliktowo
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
Oferujemy:
  • umowę zlecenie/ umowa o pracę
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
  • pracę w miłej atmosferze z ambitnym, dynamicznym zespołem
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • magazyn jest ogrzewany i klimatyzowany
Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Działając na podstawie Art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), wyrażam zgodę przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora, którym jest Candellux Lighting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żegańskiej 1, w procesie rekrutacji prowadzonej przez Administratora”

Administratorem danych jest Candellux Lighting Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Żegańskiej 1 , wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Warszawy Wydział XX Gospodarczy pod numerem KRS: 0000156768. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem info.rodo@candellux.pl. Niezależnie od powyższego informuję, iż Candellux Lighting Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami spełniającymi kryteria określone w ogłoszeniu.
Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Candellux Lighting Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.