kandydatów

Etat Enova 365 - Konsultant / Wdrożeniowiec

Firma: Perpemo miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8318763, z dnia 2023-06-02

Zajmujemy się obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie rozliczeń podatkowych, obsługi kadrowo-płacowej oraz szerokiego zakresu doradztwa. Jesteśmy ludźmi tworzącymi zgrany zespół, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc rozwijać umiejętności w zakresie świadczonych usług.

Enova 365 - Konsultant / Wdrożeniowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • analiza procesów biznesowych;
  • prowadzenie szkoleń systemu enova365;
  • tworzenie dodatków i rozszerzeń do systemu enova365;
  • wsparcie techniczne i konsultacje w zakresie obsługi systemu enova365;
  • analiza potrzeb rozwojowych systemu pod kątem wymagań użytkowników;
  • bieżące wsparcie użytkowników w utrzymaniu systemu;
  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej.

Wymagania

  • znajomość programowania C#, swobodne poruszanie się po bazach danych MSSQL;
  • znajomość oprogramowania enova365;
  • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych i technicznych;
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku i organizacja własnej pracy;
  • znajomość specyfiki eksploatacji oprogramowania enova365 będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt typu B2B;
  • możliwość pracy zdalnej w przypadku posiadania odpowiedniej wiedzy i doświadczenia;
  • wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności.