kandydatów

Etat Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży

Firma: Polenergia Fotowoltaika S.A. miejsce pracy: Warszawa

Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Umawianie spotkań dla naszych doradców.
  • Planowanie tras.
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań.
  • Informowanie o produktach Firmy.
  • Współpraca z innymi działami.
  • Bieżące wsparcie obszaru sprzedaży w organizacji.
Nasze wymagania
  • Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży czy w rozmowach z Klientami. Wszystkiego Cię nauczymy!
  • Otwartość na nowe wyzwania.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
  • Duże chęci rozwoju i nauki.
To oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która ze star-upu w ciągu niespełna 2 lat zmieniła się w zatrudniającą kilkaset osób organizację.
  • Praca w młodym, kreatywnym, pełnym pasji zespole.
  • Wsparcie doświadczonych kolegów i super koordynatorów.
  • Stałe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
  • Przyjazne miejsce pracy, do którego chce się przychodzić.
  • Ogromne możliwości rozwoju i perspektywa rozpoczęcia kariery również w innych obszarach firmy.