Etat Project Management Assistant - Asystent ds. zarządzania projektami

Firma: GET IT Sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4756431, z dnia 2021-06-04

GET IT Language Solutions

Cześć! Hello! ¡Hola! Hallo! Salut!

Zastanawiasz się, kim jesteśmy?

Jeden z liderów polskiego rynku usług tłumaczeń dla biznesu – to właśnie GET IT.

Od ponad 20 lat realizujemy projekty dla największych polskich i międzynarodowych firm.

Nie straszne nam najbardziej egzotyczne pary językowe.

Najnowsze technologie? Jesteśmy zawsze krok do przodu!

Obsługa największych korporacji o rozbudowanej strukturze to dla nas codzienność, ale sami…

wolimy kameralną atmosferę pracy i pielęgnujemy relacje w zespole. Dbamy też o work-life balance każdego z nas. :)

Przekonaj się o tym na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/getitpeople/

Zapraszamy Cię też na naszą stronę internetową: https://getit.eu/

Szukasz pracy w dziale zarządzania projektami?

Wspaniale! My szukamy osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Project Management Assistant - Asystent ds. zarządzania projektami

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Wsparcie kierowników projektów w ich zadaniach,
  • Przygotowywanie plików zgodnie z wytycznymi w narzędziu CAT, analizowanie plików oraz stosowanie zabiegów mających na celu optymalne przetworzenie tekstu do tłumaczenia,
  • Tworzenie i modyfikacja projektów,
  • Praca z plikami z wykorzystaniem różnych edytorów tekstu i rysunku,
  • Wsparcie zespołów projektowych w kwestiach procesowych, jakościowych oraz związanych z poddostawcami.

Wymagania

  • Interesujesz się technologiami i procesami językowymi/metodami zapewniania jakości w branży tłumaczeniowej
  • Systematyczność, skrupulatność i dokładność to z pewnością Twoje cechy,
  • Potrafisz pracować zarówno indywidualnie, jak i w zespole,
  • Znasz język angielski co najmniej na poziomie komunikatywnym,
  • Obsługa pakietu MS Office przychodzi Ci z łatwością,
  • Możesz pracować w pełnym wymiarze godzin.
Wyróżnisz się spośród innych kandydatów, jeśli:
  • masz status studenta (studia zaoczne),
  • posiadasz zamiłowanie do nowych technologii i do procesów językowych,
  • znasz narzędzia CAT,
  • lubisz pracę z narzędziami/systemami,
  • interesuje Cię branża tłumaczeniowa.

Oferujemy

  • ogromne możliwości nauki i dokładne wdrożenie w stanowisko,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie preferowanej przez ciebie formy umowy,
  • elastyczny system pracy zdalnej dostosowywany do sytuacji pandemicznej (aktualnie 100% zdalnie),
  • uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach, sympozjach i warsztatach,
  • atrakcyjny system premiowy rozliczany kwartalnie,
  • jasność kompetencji i stażu pracy pozwalających na awans,
  • system podwyżek inflacyjnych,
  • nagrody dla pracowników miesiąca,
  • możliwość rozwoju kompetencji na innych stanowiskach dzięki elastycznemu programowi pracy wielostanowiskowej.
  • welcome week z serią szkoleń dla nowicjuszy,
  • pracę na najnowocześniejszych systemach,
  • możliwość rozwoju zawodowegoi zdobywania wiedzy w gronie świetnych (i przemiłych) specjalistów,
  • komfortowe biuro pachnące kawą,
  • elastyczne godziny pracy: work-life balance bez ściemy,
  • szybką decyzyjność i rozważenie każdego pomysłu dzięki płaskiej strukturze.