Etat Inżynier Budowy do działu technicznego budowy domów jednorodzinnych.

Firma: MDS-HOME SP.ZO.O miejsce pracy: Piaseczno

Ogłoszenie numer: 4887534, z dnia 2021-06-05

Firma budowlana MDS HOME zajmująca się kompleksowym wykonawstwem domów jednorodzinnych, oraz wykończeniem wnętrz poszukuje osoby do działu technicznego.

Inżynier Budowy do działu technicznego budowy domów jednorodzinnych.

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • Koordynowanie inwestycji, zarządzanie pracownikami wykonującymi zlecone prace, wyszukiwanie nowych podwykonawców i nadzorowanie ich pracy, uczestnictwo w rozliczaniu kosztów inwestycji
  • Sporządzania przedmiarów robót, kosztorysów oraz kalkulacji cen prac wykończeniowych
    przygotowywanie ofert
  • Analiza zapytań ofertowych i dokumentacji technicznej poszczególnych projektów
  • Przygotowanie niezbędnych wycen materiałów do przeprowadzeniu procesu realizacji prac budowlanych
  • Sporządzanie kalkulacji roboczych oraz jakościowe i kosztowe rozliczanie etapów robót
  • Współpraca z klientami i wykonawcami
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy
  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót, rozliczanie robót
  • Udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • Dbanie o odpowiedni stan BHP na budowie
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Wykształcenie - Kierunek Budownictwo
  • Znajomość programu Autocad/ Word/ Excel
  • Prawo jazdy kat.B
  • Umiejętności organizacji pracy własnej
  • Uśmiech i pozytywne nastawienie do pracy - mile widziane :)

Oferujemy

  • Umowę o pracę, praca 8h od pon-pt
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Praca z młodym zgranym zespołem
  • Firmowe wyjazdy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-06-2021
Wyświetleń: 168